Pandemi süreci sebebi ile evlerde kalınmasının mecburi olduğu bu günlerde ekran severler bir televizyon platformu olan TV+ ‘a yöneldi. Pandemi döneminde izlenme sayısının 3 katına çıktığını açıklayan platforma abone sayısın da 3,5 kat daha yükseldiği bildirildi.

TV+, hafta sonları evlerde olan abonelerine özel içerikler sundu ve hafta sonu izlenme oranının 18, 3 milyon saati bulduğu da açıklanan bilgiler arasında.

Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, şu şekilde açıklamada bulundu: ‘’Kullanıcılarımızın evde geçirdiği zamanları daha keyifli kılmak adına TV+ uygulamamızda birbirinden eğlenceli içerikleri sunmaya devam ediyoruz. Pandemi önlemleri kapsamında hafta sonlarını yeniden evde geçirmeye başladığımız ilk hafta abone ve izlenme sayımızda önemli bir artış yaşandı. Zengin dizi ve film içeriklerinin yanı sıra spor programlarına olan ilgi de çok fazla. İlerleyen günlerde de TV+’ı daha yaygın hale getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.’’

Televizyon platformu olan TV+ ‘ı mobil cihazlardan izlemek için ise, ‘’www.tvplus.com.tr  üzerinden kredi kartı ile abone olduklarında ilk 3 ay sadece 4.99TL’ye bütün kanalları ve filmden diziye, belgeselden spor programlarına kadar 5 binden fazla içeriğe ulaşma imkanı buluyor.’’ bilgisi veridi.

İçeriğinde spor kanalları da bulunan TV+, yasakların devam ettiği günlerde birbirinden keyifli yarışlar ve maçlarla spor severler ile buluşacağı da açıklandı.