Sıla Bodrum ve Çeşme’de konser verdi

Binlerce Sıla Hayranı Çeşme Amfi Tiyatro’yu Doldurdu

Kerki Production ve Solfej Organizasyonun’un düzenlediği Harbiye konserlerinde beş gün üst üste sahne alarak İstanbul seyircisine unutulmaz anlar yaşatan Sıla, Ege Turnesi kapsamında gözde tatil beldelerinden Çeşme’de konser verdi. Çeşme Amfi Tiyatro’yu tıklım tıklım dolduran 5 binin üzerinde Sıla hayranı, yaklaşık üç saat süren konserde güzel şarkıcıya hemen her şarkıda eşlik etti.

sılakonseribodrumcesme-7

Ünlü şarkıcıyı izlemeye Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Ula Belediye Başkanı Sibel Uyar gibi isimler başta olmak üzere beş binin üzerinde hayranı gelirken Çeşme Amfi Tiyatrosu tıklım tıklım doldu. Sıla Her zaman olduğu gibi en güzel şarkılarını hayranları için söyledi. Sıla Diğer konserlerinde odluğu gibi üç kıyafet değiştirdi. Konserine slow şarkıları ile başlayan Sıla yaklaşık üç saat sahnede kalarak ayakta alkış alkışlandı.

sılakonseribodrumcesme-6Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği Harbiye konserlerinde, beş gün üst üste sahne alarak İstanbul seyircisine unutulmaz anlar yaşatan Sıla, Ege Turnesi ile hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. istanbul, Altınoluk, Ayvalık ve Çeşme’den sonra Bodrum biletleri de günler öncesinden tükenen Sıla’nın Bodrum konserinde son günlere kalan hayranları bilet bulamadı. Etkinliğin yapılacağı Antik Tiyatro’nun giriş kapısında zaman zaman izdiham yaşanırken, konser giriş kuyruğu etkinlik saatine doğru metrelerce uzadı.

sılakonseribodrumcesme-5Ege Turnesi kapsamında Bodrum’da sahne alan Sıla, Antik Tiyatro’yu hınca hınç dolduran binlerce hayranına unutulmaz bir konser verdi.

 

MUHBİR BODRUM’U KASIP KAVURDU

İstanbul’daki Harbiye konserinde sahnesinde ağırladığı Mabel Matiz ve Ceylan Ertem ile Bodrum’daki hayranlarına da hoş bir sürpriz yapan başarılı sanatçı, özellikle Mabel Matiz’le birlikte seslendirdiği Muhbir ile Antik Tiyaro’da alkış tufanı koparttı.

sılakonseribodrumcesme-3Gece boyunca Muhbir başta olmak üzere bir çok şarkısına telefon ışıkları ile eşlik eden ve tam anlamıyla bir görsel şova imza atan seyircilere teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Sıla, gecenin finalinde de kendisini yalnız bırakmayan seyircilerinin önünde eğilerek onları selamladı.

sılakonseribodrumcesme-2

SILA’DAN BODRUMLU HAYRANLARINA YENİ KONSER MÜJDESİ

Öte yandan biletleri günler öncesinden tükenen Bodrum konserine yoğun talep olan Sıla’dan bilet bulmayan hayranlarına müjde gecikmedi. Sıla 1 Eylül Cuma akşamı ‘Heybeden Şarkılar’ konseriyle yeniden Bodrumlu hayranlarıyla bir araya gelecek.

sılakonseribodrumcesme-1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here