Manisa’da Voleybol Turnuvası

Seramiksan Spor Kulübü

Seramiksan Spor Kulübü’nün bu yıl 6.sını düzenlediği “Okullar Arası Mini Voleybol Turnuvası” final karşılaşmasının ardından yapılan ödül töreni ile son buldu.

 

Seramiksan Spor Kulübü’nün spora ve sporcuya verdiği destek devam ediyor. Seramiksan tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen “Okullar Arası Mini Voleybol Turnuvası”nın final karşılaşmasının ardından düzenlenen ödül töreniyle kazanan takımlara kupa verildi.

 

Turgutlu’nun genç yetenekler çıkartan bir merkez olması için düzenlenen, sporcu ailelerin de yoğun ilgi gösterdiği turnuvaya 16 okuldan 160 sporcu katıldı.

 

Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın sonunda kazanan takım Şadi Turgutlu Ortaokulu oldu. İkinci olan takım 7 Eylül Ortaokulu, üçüncü olarak derece alan okul Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu olurken dördüncü olarak derece alan okul ise İzzettin Orta Okulu oldu. Seramiksan Spor Kulübü turnuvaya katılan tüm okullara ve sporculara hediyeler dağıttı.

 

Seramiksan Spor Kulübü Başkanı N. Bülent Erkul yapmış olduğu açıklamada “Voleybola ilginin her geçen gün arttığı Turgutlu’da “Okullar Arası Mini Voleybol Turnuvası”nın 6.sını düzenledik. Turnuvaya katılan tüm okullara, sporcularımıza ve ailelerine teşekkür ederiz. Turgutlu’nun bayan voleybolunda en üst seviyelerde yer almasını sağlamak ve başarılı sporcular yetiştirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here