Siemens’in ev aletlerini uzaktan kontrol etmeyi sağlayan Home Connect uygulamasına sahip ürünleri ile teknolojisever babaların kalbini fethediyor

#1
Babaların hayatına yenilik katacak teknolojiler Siemens’te
Babalar Günü hediyesiyle babalarının hayatına yenilik katmak isteyenler, Siemens’in ev aletlerini uzaktan kontrol etmeyi sağlayan Home Connect uygulamasına sahip ürünleri ile teknolojisever babaların kalbini fethediyor.


Siemens Ev Aletleri’nin geleceğin kapılarını açan Home Connect sistemine sahip ürünleri sayesinde babalar, iOS ve Android cihazlarla uyumlu, tek bir ortak uygulama üzerinden evlerine erişebilecekler. Hareketli bir hayata kolayca ayak uydurabilen bu akıllı teknoloji sayesinde babalar; buzdolabı, fırın ve kahve makinesine kadar ev aletlerini diledikleri yerden kontrol edip, fonksiyonlarını kullanabilecekler.

Babaların kahve keyfi kişiselleşiyor
Siemens Ev Aletleri’nin ileri teknoloji özellikleriyle kişiselleştirilmiş ve zenginleştirilmiş kahve deneyimi sunan EQ.9 connect tam otomatik kahve makinesi, babalarına prestijli bir armağan vermek isteyenler için ideal bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor. EQ.9 connect'e uzaktan bağlanarak cihazı akıllı telefon veya tablet üzerinden kahvenin sertliği, miktarı, sıcaklığı, kahve/süt oranı ve demleme hızını, kişisel zevklere göre ayarlanabiliyor. Böylece babalar koltuklarında arkalarına yaslanıp keyfine bakarken en sevdiği içeceği hazırlatabiliyor. Rahatlığın bu yeni boyutu, kahveseverler ve üstün teknoloji tutkunları için heyecan verici bir deneyim sunuyor. EQ.9 connect, coffeeWorld özelliği sayesinde babalara Home Connect uygulaması üzerinden dünyaca ünlü kahve spesiyallerine ulaşma imkânı veriyor.

İç kameralar sayesinde mutfak alışverişi kolaylaşıyor
Siemens Ev Aletleri’nin IQ500 serisi, noFrost Home Connect buzdolabındaki iki yenilikçi iç kamera sayesinde, evin dışındayken Home Connect uygulaması üzerinden buzdolabının içinde neler olduğuna bakılabiliyor, böylece ihtiyaca göre market alışverişi yapılmasına imkan tanıyor. Babalar, nerede olurlarsa olsunlar keyifli sofralar için gerekli hazırlıklarını tamamlarken, hayatlarının günlük akışını daha kolay kontrol edebiliyor.


recipeWorld ile babalar şefe dönüşüyor
Siemens’in yenilikçi IQ700 Inox HN678G4S6 ankastre fırını hamur işinden, et yemeklerine her lezzete uygun pişirme yöntemi sunuyor. Birbirinden farklı tarifleri keşfetmeye yardımcı olan Home Connect uygulamasında bulunan recipeWorld ile babaların ilk kez denedikleri yemekler dahi tam kıvamında sofralara geliyor. Uygulama üzerinden tercih edilen tarif seçildikten sonra pişirmeye en uygun ayarlar doğrudan fırına aktarılıyor ve tek dokunuş ile ısınma sürecini uzaktan başlatılabiliyor. IQ700 Inox HN678G4S6 ankastre fırın babalara kolay ve esnek bir şekilde yemek yapmanın özgürlüğünü yaşatıyor.​
 
Yukarı