Başkan Doğan'dan Erdoğan’a Teşekkür

#1
MHP İl Başkanı Doğan; “Ülkücülük sadece MHP’de olur”


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan; “Ülkücüyüm deyip de MHP harici başka partide siyaset yapmak Yahudi duvarına besmele asmaya benzer" dedi ve ekledi: “Ülkücülük sadece MHP’de olur”

Cumhur ittifakı Göksun seçim bürosu açılışına katılarak konuşma yapan MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Adana’da kurulan Bilim Teknoloji Üniversitesine Alparslan Türkeş adının verilmesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.

_1.jpg


Kahramanmaraş’ın Göksun ve diğer ilçelerde MHP’nin adayı yok’ diyenlere de seslenen Doğan, “Adana’da Hüseyin Sözlü neyi ifade ediyorsa Kahramanmaraş’ta da Hayrettin Güngör’ün aynı şeyi ifade ediyor” dedi.

Doğan şöyle konuştu; “İki liderimiz, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan ve her zaman devletinin ve milletinin yanında yer alan Devlet bahçeli cumhur ittifakını bayrak inmesin ezan dinmesin diye kurdular. Cumhur ittifakı dedik yola çıktık, 24 Haziranda başarıya ulaştık. Önümüzdeki seçimlerde de Cumhur ittifakının birbirinden değerli adaylarına sonsuz destelerinizi bekliyoruz. MHP her zaman Cumhur ittifakının yanındadır. Ülkücülük sadece MHP’de olur. Başka partilerde ülkücülüğü yaşamak isteyenler Yahudinin duvarına besmele asmasıyla aynıdır. Ülkücülerin yeri liderinin aynıdır. Liderimizse Devlet babadır. Bugün Göksun’da ülkücüyüm diye gezenlere soruyorum 50. Yıl kutlamalarında nerdeydiniz? Hiçbiri yoktu. 50. Yıl kutlamalarında sayın cumhurbaşkanımız biz ülkücülere bir hediyesi oldu. Adana’da kurulan Bilim teknoloji üniversitesinin adını 50 yıl hediyesi olarak ülkücülere Alparslan Türkeş Üniversitesi olarak bizlere müjdeledi. Buradan sayın cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz. Göksun ve diğer ilçelerde MHP’nin adayı yok diyenlere sesleniyorum; biz ülkücüler için Adana’da Hüseyin Sözlü neyi ifade ediyorsa Kahramanmaraş’ta da Hayrettin Güngör aynı şeyi ifade ediyor.”
 
Yukarı