Antalya Büyükşehir Belediyesi Yeniliyor

#1
Kazım Karabekir Caddesi’ne Kaymak Gibi Asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa ilçesinde bulunan Kazım Karabekir Caddesi’nin deforme olan asfaltını yeniledi. Sıcak asfalt serilen cadde konforlu hale geldi.

kazım karabekir asfalt yenileme (2).JPG.jpg


Antalya Büyükşehir Belediyesi, modern şehircilik hizmetleri doğrultusunda kent merkezinde deforme olan yolları yenileyerek konforlu hale getiriyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Soğuksu Mahallesi’nde önemli bir trafik aksı olan Kazım Karabekir Caddesi’nde asfalt yenileme çalışması yaptı. Caddenin, Hamidiye Caddesi kesişiminden D-400 karayolunun başlangıç noktasına kadar olan bölümü sıcak asfaltla kaplandı.

kazım karabekir asfalt yenileme (3).JPG.jpg


1 milyon liraya mal oldu

1200 metre uzunluğundaki caddeye toplam 3 bin 310 ton sıcak asfalt serildi. Vatandaşların mağdur olmaması ve trafiğin aksamaması için titiz bir çalışma yürüten
Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, asfalt çalışmasını kısa sürede tamamlayarak, hizmete sundu. Ekipler caddede yol çizgileri boyama ve yenileme çalışması da yaptı. Yaklaşık 1 milyon TL yatırım bedelli çalışma ile Kazım Karabekir Caddesi, konforlu ve modern bir ulaşım aksına kavuştu.
 
Yukarı