Kızımı Amcası Öldürdü İtirafı Kan Dondurdu

Kaybolan Çiçekler

Bugün Kaybolan Çiçekler canlı yayınına Kadriye’nin annesi Necla’nın şok itirafları damga vurdu. 25 ağustos 2016 tarihinden bu yana kayıp olan 17 yaşındaki Kadriye’nin annesi, kızının amcası tarafından öldürüldüğünü itiraf etti.
Bilindiği gibi Fox’ta yayınlanan kaybolan çiçekler programı 25 ağustos 2016 tarihinden bu yana kayıp olan Kadriye’yi arama çalışmalarını sürdürüyordu.

 

‘’KIZIM BAKKAL MEHMET TARAFINDAN 12 YAŞINDAN BERİ İSTİSMAR EDİLİYORDU’’

 

Bugünkü canlı yayında 17 yaşındaki Kadriye’nin 63 yaşındaki bakkal Mehmet Liv tarafından 12 yaşından bu yana cinsel tacize uğradığını açık bir dille söyleyen Kadriye’nin annesi Necla ne yazık ki yıllardır bunu bildiğini de itiraf etti. Geçen cuma canlı yayında ‘’kanlı gömlek’’ tartışmasıyla başlayan kan donduran itiraflar bugünkü yayında tek tek açıklandı. Necla’nın itiraflarına göre bakkal Mehmet Liv Kadriye’yi 12 yaşından beri taciz ediyordu.

 

ŞANTAJLA BİNLERCE LİRA SIZDIRDILAR

 

Bakkal Mehmet Liv’in yıllardır Kadriye’yi istismar ettiğini öğrenen Kadriye’nin amcası Ergun ve arkadaşı Olcay, bakkal Mehmet’e şantaj yapmaya başladı. Kadriye’nin annesi Necla ve ağabeyi Necati’ye göre; şantajcılar bu yolla bakkal Mehmet Liv’den binlerce lira sızdırdılar.
Kadriye’nin ağabeyi Necati’ye göre ise şantaj için çekilen uygunsuz görüntüleri izleyenler arasında amca Ergun G.’ de vardı ve amca da bu yolla bakkal Mehmet Liv’den para sızdırmıştı.

AMCA TACİZİNİ ANLATIRKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

 

Kadriye’nin annesi Necla’nın kan donduran itirafları bununla da kalmadı. Kaybolan çiçekler yayınında kızının amcası tarafından da istismara uğradığını belirten Necla, olay gününü anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

 

‘’İTİRAF ETTİM,RAHATLADIM’’

 

Necla,’’ o gün kızım kesilmeye giden kurban gibiydi’’ diyerek aslında olacakları bildiğini itiraf etti. Bugüne kadar amca Ergun tarafından tehdit edildiği için konuşamadığını belirten Necla, ‘’itiraf ettim, rahatladım’’ dedi. Kadriye’nin annesi Necla’nın kaybolan çiçekler stüdyosunda son itirafı amca Ergun’un bakkal Mehmet’in intiharına neden olduktan sonra Kadriye’yi de öldürmesi olduğunu söyledi.

 

‘’KANLI GÖMLEĞE DOKUNMADIM’’

 

Amca Ergun’un cinayetlerden sonra üzerine kan bulaşan gömleğini de kendisine yok ettirmek istediğini belirten Necla, ‘’o günah gömleğine dokunmadım’’ dedi.

 

YENİ GÖZALTILAR OLABİLİR

 

Canlı yayında yaşanan bu kan donduran itiraflardan sonra bayındır savcılığı Kaybolan Çiçekler stüdyosunda bulunan Kadriye’nin annesi Necla ,ağabeyi Necati, Bayındır Furunlu köyünde bulunan babası Ercan, amcası Ergun ve arkadaşı Olcay gözaltına alındı.
Kadriye’nin annesi Necla’nın mezar yeri göstermesiyle devam eden soruşturmada yeni gözaltılar yaşanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here