Emel Mathlouthi ve Serkan Çağrı Nilüfer’de konser verdi

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği konserde, Tunuslu şarkıcı Emel Mathlouthi ile ünlü klarnet virtüözü Serkan Çağrı aynı sahneyi paylaştı. İki müzisyen performanslarıyla izleyenleri büyüledi.

Nilüfer Belediyesi, düzenlediği konserlerle müziğin farklı seslerini sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Emel-Mathlouthi-ve-Serkan-Çağrı-4
Etkinlikler kapsamında Arap dünyasının güçlü sesi Emel Mathlouthi ve klarnet virtüözü Serkan Çağrı Nilüfer’de sevenlerinin karşısına çıktı.

Emel-Mathlouthi-ve-Serkan-Çağrı-1
Konseri, salonu dolduran müzikseverlerle birlikte Nilüfer Belediyesi Başkan Danışmanı Sibel Özer de izledi. İki bölümden oluşan konserin ilk bölümünde sahne alan Serkan Çağrı, klarnetiyle ustalığını konuşturdu. Sevilen eserlerini müzik tutkunları için seslendiren Çağrı, performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Emel-Mathlouthi-ve-Serkan-Çağrı-3
Konserin ikinci bölümünde sahneye çıkan Emel Mathlouthi, otantik sesi ve kendine has yorumuyla sevilen eserlerini söyledi. İzleyicilerle Türkçe konuşarak sempati toplayan Emel Mathlouthi, dans performansıyla da büyük beğeni aldı.
Konserin son anlarında sürpriz yaparak sahneye çıkan Serkan Çağrı, klarnetiyle Emel Mathlouthi’ye eşlik etti. Sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşatan Emel Mathlouthi, ‘Ben seni sevdiğimi dünyalara bildirdim’ şarkısını Türkçe seslendirdi. Gecenin sonunda Serkan Çağrı ve Emel Mathlouthi, dakikalarca ayakta alkışlandı.

Emel-Mathlouthi-ve-Serkan-Çağrı-2
Nilüfer Belediyesi Başkan Danışmanı Sibel Özer de sahneye çıkarak Çağrı ve Mathlouthi’yi performanslarından dolayı kutladı. Özer, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına Serkan Çağrı ve Emel Mathlouthi’ye çiçek vererek teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here