Dijital operatör olan Turkcell, gelenekselleşmiş hal alan Teknoloji Buluşmaları’nı bu sene ilk defa dijital platformda düzenledi. İş Turkcell Teknoloji Buluşmaları adı ile gerçekleştirilen yeni nesil teknoloji organizasyonunda, firmaların dijitalleşme ile birlikte olan yolculuğu ele alındı.

Daha önceki yıllarda ülkemizin dört bir yanında yüz yüze gerçekleştirilen buluşmaların bu yıl ki konusu ‘ Dijital Çağda İşinizi Büyütürken Teknolojilere Ne Kadar Yakınsınız?’’ oldu. Kurumun bünyesindeki şirketlerin de yer aldığı ve dijital dönüşüm sürecindeki iş ortaklıklarını anlattığı konuşmalara binden fazla kişi izledi.

Açılış konuşmasını yapan Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Ata, kurumların dijitalleşme sürecinde katkı sağladıkları Dijital İş Servisleri şirketinin özellikle de pandemi döneminde önemli bir sorumluluk aldığını belirtti ve ekledi: “Ggüçlü altyapımız ve teknolojimiz sayesinde ülkemizin dönüşümü için çalışıyoruz. Şirketlerin ve kamu kurumlarının dijital dönüşümü için tek noktadan uçtan uca sunduğumuz teknolojik çözümlerimizle onların yanında oluyoruz. Bu dönemde daha da iyi anlaşıldı ki artık iş dijitalleşmekte, iş teknolojide. Dijitalleşme yolculuğunda yol arkadaşınızın kim olduğu ve bu yola ne zaman çıktığınız çok önemli. Bugün tam zamanı. Biz, dijital dönüşümün getirdiği yeni imkanlarla, şirketlerimizin farklı iş alanlarını keşfetmesi için var gücümüzle çalışacağız”