Bereketli Eller Çarşısı Manisalıların beğenisine sunuldu

Manisa Büyükşehir Belediyesinin kadınların el emekleriyle ürettiği ürünleri sergileyebilme ve satabilmelerine olanak sağladığı ‘Bereketli Eller Çarşısı’, Manisalıların beğenisine sunuldu.

Kültür Merkezi Lale Salonu’nda açılan sergi, halk tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. El emeği ile yapılan el sanatları ürünleri halka sunuldu, sergi el sanatları çeşitliliği ile göz kamaştırdı. Kendilerine sağlanan destek nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür eden Kadın Kooperatifi Başkanı Nilgün Beşirik, “Manisa Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla sergimizi tekrar açmış bulunmaktayız.

Bereketli-Eller-ÇarşısıSergimizi açmakta yardımcı oldukları için Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu sergimizi daha da ilerletmek amaçlı katılımcı kadınların profesyonel el işi kurslar aldıkları daha kaliteli ürünler çıkaracaklarını ve ilerleyen zamanlarda yöresel lezzetlerine de yönelerek Bereketli Eller Sergimizi zenginleştirmek istiyoruz” dedi. Bereketli Eller Çarşısı’nın 21 Ocak Pazar gününe kadar Manisalılara açık olacağı belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here